Струковни васпитач за традиционалне игре – on line

ДЕЧЈА АНТРОПОЛОГИЈА

Обавештење за студенте треће године

Сав материјал, презентације и остало прослеђиваће се Наташи Лејић за запослене и студенте на дошколовању.

Редовним студентима се исти материјал предаје лично у школи (вођа групе – Стефан Радин). Такође, студентима је на располагању мејл за питања и помоћ milosevicnat@gmail.com

МУЗИЧКИ ПРАКТИКУМ

ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРЕДМЕТУ

МУЗИЧКА РАДИОНИЦА

ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРЕДМЕТУ

ОПШТА ПСИХОЛОГИЈА

Обавештавају се студенти прве године, да садржијима наставе из предмета Општа психологија,  могу приступити преко Google учионице.  Кôд предмета  је osqyvwz.

Обавештење о предиспитним поенима, литератури и испитним питањима

ОСНОВИ ИНКЛУЗИВНОГ ВАСПИТАЊА И ОБРАЗОВАЊА

УПУТСТВО

ПРЕДАВАЊЕ БР. 1

ПСИХОЛОГИЈА ДЕЧЈЕ ИГРЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ДРУГЕ ГОДИНЕ ЗА ПРЕДМЕТ ПСИХОЛОГИЈА ДЕЧЈЕ ИГРЕ ПОСТАВЉЕНА ЈЕ GOOGLE УЧИОНИЦА.

КОД ЗА ПРИСТУПАЊЕ ЈЕ eygqmyk

ПЕДАГОШКА ПСИХОЛОГИЈА

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ДРУГЕ ГОДИНЕ ТРАДИЦИОНАЛНОГ СМЕРА ЗА ПРЕДМЕТ ПЕДАГОШКА ПСИХОЛОГИЈА ПОСТАВЉЕНА ЈЕ GOOGLE УЧИОНИЦА.

КОД ЗА ПРИСТУПАЊЕ ЈЕ tp2hay5

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ (ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ)

МАТЕРИЈАЛ ЗА ВЕЖБЕ И ДРУГА ОБАВЕШТЕЊА У ВЕЗИ ОБАВЕЗА СТУДЕНАТА НАЛАЗЕ СЕ НА GOOGLE УЧИОНИЦИ. ПРИСТУПНИ КОД ЈЕ  jqh77os

ОПШТА ПЕДАГОГИЈА

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ПРВЕ ГОДИНЕ КОЈИ ШК. 2020/21. ГОДИНЕ СЛУШАЈУ ПРЕДМЕТ ОПШТА ПЕДАГОГИЈА

Обавештавају се студенти прве године, да садржијима теоријске наставе из предмета Општа педагогија,  могу приступити преко Google учионице.  Кôд предмета  је 4izlxxs .

Такође, студенти који се не сналазе са приступом Google учионици, могу да се јаве предметном професору и путем мејла dzaferovicm@vaspitacka.edu.rs, како би добили инструкције о приступу и даљем раду.

СРПСКИ ЈЕЗИК СА КУЛТУРОМ ГОВОРА

ОПШТЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРЕДМЕТУ